Rubriky
Nezařazené

Friendly provozovny IQOS store

IQOS Friendly provozovny

Pokud jste si do této chvíle mysleli, že s elektronickými cigaretami IQOS je to stejně, jako s klasickými cigaretami, a že jsou ve všech podnicích v České republice zakázané, tak jste byli na omylu. V Čechách se nachází mnoho tzv. IQOS Friendly provozoven, kde si může svou e-cigaretu bez problémů vychutnat každý z nás. Jak a kde tyto provozovny najdete, se dozvíte níže.

Navštívít také můžete IQOS store nebo IQOS Praha provozovnu. Personál vám ochotně poradí.

Najít některý z podniků, ve kterém můžete neomezeně dýmat, není vůbec těžké. Podívat se po něm můžete například na mapě partnerských podniků IQOS Friendly. Všechny tyto podniky jsou zároveň na dveřích označeny symbolem tyrkysového kolibříka, takže je určitě nepřehlédnete ani, když zrovna půjdete okolo. Nejaktuálnější informace o IQOS Friendly provozovnách naleznete v aplikaci IQOS Connect, která je zdarma ke stažení na Google Play. Dají se zde překvapivě najít i místa, která v Google mapách nenajdete. Jak si podle adresy můžete vyhledat svůj nejbližší IQOS Friendly podnik:

IQOS store friendly
  1. Stáhnete si do svého chytrého telefonu aplikaci IQOS Connect
  2. V aplikaci si otevřete Menu – vlevo nahoře
  3. Vyberete „Prodejní místa“
  4. Stisknete ikonu filtru – vpravo nahoře
  5. Zaškrtnete „IQOS Friendly“
  6. Do vyhledávače zadáte adresu

Podle zákona se sice i na e-cigarety IQOS vztahuje protikuřácký zákon, ale produktu byla udělena výjimka ze zákona pro použití v restauračních a stravovacích zařízeních. Používat ho však můžete pouze na místech, kde s jeho použitím majitelé podniku souhlasili, a personál je o této výjimce informovaný. V takovém případě si už pouze zažádejte o popelník „heetelník“ na nedopalky, který Vám obsluha zdarma donese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *