Rubriky
Nezařazené

IQOS 3 cigareta IQOS heets co dělá s našim tělem?

Co dělá IQOS s naším tělem?

Naprosto s klidem se dá říci, že HEETS jsou stoprocentně zdravější nežli běžné cigarety a prokazatelně neuvolňují do těla tolik škodlivých látek. Přesná škodlivost je zatím neprokazatelná. Přechod z běžných cigaret na HEETS může být pro kuřáky opravdu náročný a mohou ho provázet i zdravotní komplikace.

Při přechodu na HEETS se u kuřáků z počátku běžně objevuje silný kašel, kterého se však nemusíte bát, tělo se jím pouze zbavuje škodlivin z plic, které reagují na teplou páru a otevírají svá nejtemnější zákoutí. U silných kuřáků dochází k vykašlávání černých hlenů obsahujících zplodiny a dehet z cigaret, což může trvat i několik dní. Následně dochází k uvolnění plic a zlepšení dýchání. Dá se tak s klidem říci, že IQOS 3 nám pomáhá, abychom se zbavili všech nečistot z plic, a pomáhá nám znovu dýchat.

HEETS sami o sobě tak jsou v podstatě zdravější obdobou klasických cigaret, akorát, že nám nezanáší plíce škodlivým dehtem a jinými zplodinami z cigaret. To vše hlavně díky procesu zahřívání tabáku. Nevzniká žádný kouř a nečistoty z jeho spalování, které se tak nemohou v plicích usazovat. Horký aerosol má navíc pozitivní vliv na vykašlávání nečistot a pomáhá plíce naplno uvolnit. I dlouholetý kuřák se tak po přechodu na IQOS 2 může cítit, jako za mlada a nemusí se tolik obávat o své zdraví. Zda však HEETS našemu tělu škodí v jiném ohledu, se zatím neví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *