Rubriky
Nezařazené

IQOS 3 DUO škodlivost výsledky z CUBE

Ve výzkumném a vývojovém centru IQOS Cube proběhla nedávno série testů spadající pod výzkum škodlivosti a vlivu IQOS na naše zdraví. Výsledky těch nejdůležitějších z nich pak byli odprezentovány na konferenci a vyšlo najevo mnoho zajímavých poznatků. Pojďme se společně podívat na to, jak to dopadlo!

300 vědců a 130 inženýrů, to jsou zaměstnanci IQOS Cube, kteří se svým výzkumem neustále přibližují svému cíli – zajištění přísunu nikotinu do těla s minimálními následky na zdraví. Proto je třeba, aby současně s vývojem neustále probíhal také výzkum a testování, které dokazuje, že produkty vytvořené v IQOS Cube, jako například IQOS, opravdu dosahují vytyčeného cíle. Dle takových testů je IQOS až o 95% méně škodlivý než běžné hořlavé cigarety. Ani takové kouření však není s nulovým rizikem a proto výzkum i vývoj nadále pokračuje.

Bylo prokázáno, že při kouření klasických cigaret člověk vdechuje do plic až 6000 škodlivých látek, mezi které patří také uhlíkové částice, které mají dle výzkumu největší podíl na vzniku rakovinotvorných buněk. Na druhou stranu při kouření HEETS se do těla škodlivých látek dostává pouze 500 a mezi nimi nejsou obsažené žádné pevné částice, které by se mohly usazovat v těle. Důležité je však nezapomínat, že žádné kouření není zcela bez rizika a nejefektivnější způsob, jak ušetřit své tělo všech nežádoucích látek, je přestat kouřit úplně. Když však pro vás není skoncování s kouřením jednou z přípustných možností, IQOS je dobrou náhradou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *