Rubriky
Nezařazené

IQOS 3 Multi – novinka od IQOSU bez dobíječky

IQOS 3 Multi byl stejně jako jeho současník IQOS 3, představen na konci minulého roku a stal se velmi zajímavou novinkou pro všechny kuřáky.

IQOS multi

Zásadní změnou oproti ostatním zařízením od IQOSU, která se většinou skládají z nabíječky a holderu je ten, že verze Multi se skládá pouze z jednoho dílu. Neobsahuje tak tzv. dobíječku. Nic se tudíž od nikud nevytahuje ani nikam nestrká. IQOS cigareta se dobíjí jednoduše přímo pomocí zdroje. Je velmi lehký, malý a pohodlně se tak vejde do kapsy. Zařízení obsahuje pouze jedno tlačítko, které úspěšně maskuje líc obou dílů, ze kterých se skládá. Na tlačítku se nachází jediná kontrolka.

Pro vložení HEETS je třeba na vrchní straně otevřít malou západku a cigaretu vložit. Tlačítko podržíte, až zavibruje a musíte počkat 15 vteřin, dokud není náplň nahřátá, to Vám bude taktéž oznámeno pomocí vibrací. Znovu zavibruje až po 5 a půl minutách, kdy Vám oznámí, že máte posledních třicet vteřin nebo dva potahy.

IQOS Multi

Po dokouření se západka samo uzavře pomocí drobné pružinky uvnitř, díky čemuž se přístroj nezanáší. Lze vysunout celou horní část, která je výměnná. Ta je velmi chytře zajištěna magnetem a lze snadno vytáhnout. Novinkou oproti ostatním modelům je, že si můžete dát až 10 cigaret za sebou. Bohužel pak musíte zařízení připojit k nabíječce na 75 minut.

Přístroj je na pohled velmi pěkný. Dobře se hodí do každé kabelky či kapsy pánského saka a působí jako slušivý módní doplněk. Doporučejeme vám IQOS Multi vyžkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *