Rubriky
Nezařazené

IQOS heetelník – IQOS příslušenství heets

Popelník na nedopalky HEETS – „heetelník“

Pokud kouříte IQOS zapomeňte na klasické popelníky, firma přišla se svou vlastní obdobou, která je v České republice nazývána iqos popelník podle cigaret HEETS. Tuto keramickou dózu Vám nabídnou v každé IQOS Friendly provozovně a pohodlně si ji můžete pořídit i k sobě domů.

> Zobrazit IQOS popelník<

iqos popelnik

 

Přestože po sobě cigarety HEETS nezanechávají žádný nepořádek v podobě popelu, přece jen se uživatelé IQOSU často shání po popelníku nebo odpadkovém koši, kam by mohli vyhodit zbylé nedopalky. I s tímto problémem firma Phillip Morris počítala. Spolu s IQOSEM přišel na trh i speciální popelník na nedopalky HEETS, který je v Čechách příznačně nazýván „heetelník,“ a jehož konstrukce účinně zabraňuje šíření pachu. Jedná se o designově vymazlenou keramickou dózu, která zaujme svým velmi jednoduchým stylem. Ta ačkoliv vypadá poměrně velká, uvnitř skrývá prostor pouze pro asi 20 cigaret. Po každém naplnění je nutné ji vprostřed rozšroubovat a vyprázdnit.

IQOS popelník – heetelník na nedopalky

Heetelník se vyrábí v několika různých podobách, jednou z nich je také například iqos popelnik do auta v podobě dózy do držáku na nápoje. Ta má velikost běžné nápojové plechovky a přesně pasuje do držáku v jakémkoliv autě. Tento typ byl představen s příchodem nejnovějšího IQOSU 3.

Dalším zajímavým a jistě velmi praktickým typem je přenosný kovový heetelník do kapsy. Jedná se o drobnou uzavíratelnou krabičku, do které se vejde několik nedopalků. Velkou výhodou je, že z ní není cítit žádný pach. Tato praktická pomůcka je k dostání například zde na iqos příslušenství

> Objednat IQOS popelník<

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *