Rubriky
Nezařazené

IQOS na zkoušku – IQOS set

Mnoho lidí se bojí udělat tak zásadní krok a přejít z klasických cigaret na novinku posledních let v podobě elektronické cigarety IQOS. Máme pro Vás řešení, které Vám jistě pomůže se správně rozhodnout a ničeho tak nelitovat. To vše zcela bez závazků a jakéhokoliv rizika. Vyzkoušejte IQOS zcela zdarma u IQOS partnerů nebo na prodejně a to až na 7 dní. IQOS.com

-> Vyzkoušet IQOS zdarma <-

 

 

Abyste si IQOS set mohli vyzkoušet zdarma, máte dvě možnosti. Tou první je navštívit některou ze značkových prodejen tzv. IQOS Stores, kde Vám elektronickou cigaretu na týden zapůjčí, a Vy si můžete zkusit, zda je to pro Vás to pravé ořechové nebo ne.

IQOS Set

Častěji se však doporučuje vyřídit si zapůjčení přímo od některého z kvalifikovaných IQOS partnerů, kteří Vám vše dovezou až domů. Exkluzivně Vám k tomu nabídne i 6 krabiček cigaret IQOS HEETS za pouhých 200 Kč (běžně stojí jedna krabička 100 Kč). IQOS partner se o Vaše požadavky postará i poté. Pokud se rozhodnete pro koupi zařízení, vše s Vámi sepíše a do pár hodin máte svou vlastní elektronickou cigaretu IQOS. U něj se můžete informovat i o akcích, které zrovna v rámci IQOSU probíhají, kterých bývá mnoho a nabídnou Vám různé soutěže či bonusy, na kterých ušetříte. Pokud byste byli nespokojení, můžete u něj své zařízení případně reklamovat, což je velkou výhodou.

-> Vyzkoušet IQOS zdarma <-

 

 

iqos set

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *