Rubriky
Nezařazené

IQOS Recenze a zkušenosti

Recenze IQOS – co by měl každý nový uživatel znát?

Ať už je pro Vás IQOS úplnou novinkou nebo jste již v jeho užívání lety zaběhlí, určitě se Vám bude hodit pár rad od zkušených recenzentů na toto téma. Proto čtěte pečlivě a nechte se inspirovat krátkým seznam tipů k jeho používání. Užijte si e-cigaretu IQOS naplno!

Chcete se dozvědět, jak nejlépe ovládnout své nové zařízení v prvních dnech a měsících? Přinášíme Vám doporučené tipy od věrných recenzentů z naší IQOS facebookové skupiny – IQOS CZ/SK.

První kroky s IQOS

V počátcích se nenechte odradit novou chutí zahřívaného tabáku, která s HEETS přichází. Mezi aerosolem z HEETS a kouřem z klasických cigaret je totiž velký problém a někomu nemusí rychlý přechod udělat dobře. Z počátku je to samozřejmě nezvyk, ale dle IQOS recenzí si každý po prvních pár dnech zvykne.

Škodlivost IQOS

Na toto téma se již vedlo mnoho debat, ale i přesto není stále stoprocentně jisté, do jaké míry jsou HEETS a jejich zahřívání škodlivé. Jisté však je, že je to několikanásobně méně, než je to u klasických cigaret a to hlavně díky rozdílnému zahřívání tabáku. Při nahřívání se nikdy nemůže uvolnit tolik škodlivin, jako při spalování.

IQOS 2.4 x IQOS 3 x IQOS 3 MULTI

Společnost Philip Morris nabízí IQOS ve třech různých verzích – IQOS 2.4, IQOS 3 a IQOS 3 MULTI. Ať už si vyberete kterýkoliv, recenze na tato zařízení jsou vždy pozitivní. IQOS s sebou v každé nové řadě přináší také mnoho nových funkcí a možností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *