Rubriky
Nezařazené

Jak správně čistit IQOS podrobný návod

Jak správně čistit IQOS?

Pravidelné čištění je u IQOS naprosto nezbytné. Pokud byste tak nečinili, můžete se se svým zařízením rovnou rozloučit, protože takhle dlouho nevydrží. I když se Vám to tak možná nezdá, při zahřívání tabáku se z HEETS uvolňují drobné spálené částečky tabáku a další nečistoty. Ty se poté dostávají do blízkosti planžety a zde se postupně usazují, pokud by došlo k usazení většího množství částic, mohl by být proces ohřevu tabáku narušen a HEETS by se začaly nepřiměřeně zahřívat. Naučte se s námi, jak správně čistit IQOS.com, ušetříte si tak zbytečnou cestu a čas strávený při jeho reklamaci.

Jak na to?

  • Pokaždé když vykouříte krabičku HEETS, proveďte důkladné vyčištění přístroje. Po vychladnutí sejměte vrchní krytku a vyčistěte vnitřek pomocí čistítka – delší část je určena pro HeatStick a kratší na horní kryt.
  • Není od věci s sebou čistítko nosit i přes den a alespoň večer po posledním použití zběžně přístroj vyčistit.
  • Nejdůkladnější musíte být při čištění kořene planžety, kde se usazuje nejvíce částic prachu. Nejlépe se čistí pomocí čistítka nebo běžného párátka. Buďte však opatrní, okolí planžety je nejzranitelnějším místem celého zařízení.
  • Lihová čistítka byla dříve k dostání zdarma k IQOSU, ale dnes si je již musíte koupit – 30 ks za 100 Kč. Nahradit se však dají jednoduše – vatovými tyčinkami do uší.
  • Nezapomeňte i na vnitřek zahřívacího prostoru, kde se také velmi často usazují nečistoty. Pokud bude čistítko příliš černé po vyčištění, čistěte zařízení častěji.
  • Po důkladném vyčištění by dno zahřívacího prostoru mělo mít šedou až bílou barvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *